Przejdź do treści

Warsztaty stolarskie z FabLab Wbijaj!

W czwartek wzięliśmy udział w warsztatach stolarskich, które zorganizował dla nas FabLab Wbijaj! Samodzielnie stworzyliśmy śmieszne roboty: najpierw wygładziliśmy drewniane klocki, następnie młotkiem przebijaliśmy ręce i nogi, wierciliśmy otwory, wkręcaliśmy oczy, a na koniec przykleiliśmy buzię i serce 🤖🤖🤖

Cóż to był za dobrze spędzony czas- pełen skupienia, cierpliwości, precyzyjnej pracy. Serdecznie dziękujemy FabLab Wbijaj! za zorganizowanie warsztatów 😊

Przejdź do treści