Przejdź do treści

Prace w „Sielskim Zaułku” 🌿

  • przez

Wiosenne prace w „Sielskim Zaułku” zakończone! Kilka tygodni temu posadziliśmy cebulki, z których wyrósł piękny szczypior, w zeszłym tygodniu posialiśmy buraki, a dziś posadziliśmy ziemniaki 🥔. Każdy włożył do ziemi swoją cząstkę. Teraz będziemy doglądać nasze grządki i czekać na plony 🙂

Przejdź do treści