W piątek 22 maja nasze przedszkole zamieniło się w miejsce pełne radości, uśmiechów i wspólnych przeżyć. A to za sprawą zorganizowanego wspólnymi siłami pikniku rodzinnego pod hasłem „Ursynów – moja mała ojczyzna”.. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło dzieci, ich rodziny oraz całą społeczność przedszkolną, tworząc niezapomnianą atmosferę przyjaźni i wspólnoty. Główną atrakcją pikniku były występy dzieci, które zaprezentowały piosenki związane z Ursynowem. Po występach przyszedł czas na wspólne świętowanie – zabawę z wodzirejami, aktywności w przygotowanych stoiskach. Atrakcji było wiele: malowanie buziek, robienie bransoletek, fotobudka, budowanie metra z kartonów, wyścigi konne z przeszkodami; warsztaty przyrodnicze, Mały Inżynier, Early Stage. A do tego stoiska ze słodkimi pysznościami przygotowanymi przez rodziców, inspirowanymi nazwami ursynowskich ulic.
Piękna pogoda i wspaniała atmosfera wprawiła wszystkich w dobry nastrój.
Dzieciom bardzo podobały się wszystkie proponowane atrakcje, ale przede wszystkim cieszyły się, że mogły ten czas spędzić razem ze swoimi rodzicami.
Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizacyjnie imprezę oraz jej uczestnikom za liczny udział i wspólną zabawę.

