Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już w piątek. W przedszkolu odbył się pokaz iluzjonisty i zadziała się magia – piłeczki multiplikowały się, butelki znikały, kolory zamieniały się miejscami itp. A to wszystko przy asyście naszych przedszkolaków. Okrzyki niedowierzania, dyskusje na temat sztuczek i gromkie brawa świadczyły o tym, że pokaz bardzo podobał się naszym wychowankom.
A w poniedziałek nastąpi ciąg dalszy atrakcji 🙂

