Przejdź do treści

Dzień Dziecka c.d.

  • przez

Zakończeniem obchodów Dnia Dziecka było przedstawienie dla wychowanków przygotowane przez nauczycielki – „O królowej, która deszczu nie lubiła”. Wszystkim przedszkolakom teatr bardzo się podobał, ale … „był za krótki” 😉

Dziękujemy za przygotowanie teatrzyku 🙂

Przejdź do treści