Oficjalnie pożegnaliśmy przedszkole 16 czerwca polonezem, rock’n rollem, wesołymi i trochę bardziej nostalgicznymi piosenkami. Teraz już naprawdę jedną nogą jesteśmy w szkole, ale do przedszkola ciągle jeszcze przychodzimy do końca czerwca, a niektórzy także w lipcu.

