Przejdź do treści

Z wizytą w szkole

Już za 3 miesiące nasze Jeżyki zasiądą w szkolnych ławkach i rozpoczną nowy etat edukacyjny. Na razie w szkole byliśmy tylko gośćmi. Na specjalnie przygotowanych dla nas zajęciach dowiedzieliśmy się, co nas czeka w szkole od września, wykonaliśmy prace plastyczne i zwiedziliśmy najciekawsze zakamarki szkoły. Dziękujemy Pani Ani i jej klasie 1 za ciepłe przyjęcie i ciekawe zajęcia.

Przejdź do treści