Przejdź do treści

Gość w naszej grupie – Mama Antosia!

  • przez

W czwartek mieliśmy przyjemność gościć w naszej grupie Mamę Antosia. Z przyjemnością wysłuchaliśmy opowieści o jej pracy jako lekarza hematologa. Dowiedzieliśmy się, czym dokładnie zajmuje się hematolog, a także mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia RTG, strzykawki, wenflony, maseczki itp.. Największą radość sprawiło nam słuchanie bicia serca przez stetoskop! ❤️

Utrwaliliśmy także ważne informacje na temat zdrowego stylu życia.

Serdecznie dziękujemy Mamie Antosia za wspaniałe spotkanie, które zainspirowało nas do wielu fascynujących zabaw!

   

Przejdź do treści