Zakończeniem obchodów Dnia Dziecka było przedstawienie dla wychowanków przygotowane przez nauczycielki – „O królowej, która deszczu nie lubiła”. Wszystkim przedszkolakom teatr bardzo się podobał, ale … „był za krótki” 😉
Dziękujemy za przygotowanie teatrzyku 🙂

