Jak widać, pogoda nie przeszkodziła nam w radosnym świętowaniu! 🌞 Wesołe zabawy, pyszne lody, ciasteczka i owoce sprawiły, że dzisiejszy dzień był naprawdę wyjątkowy. 🎉
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie pysznych lodów. 🍦
PRZEDSZKOLAKI 🙂

